Partners

No šī gada Veikals.lv ir pievienojies starptautiskai atlaižu karšu sistēmai www.lyoness.com un šīs sistēmas ietvaros ir izveidojis savas atlaižu kartes. Tagad un turpmāk jebkurš šīs sistēmas dalībnieks var saņemt atlaides Veikals.lv, kā arī Veikals.lv klienti, kuri izmanto kartes, varēs saņemt naudas atmaksu pie jebkura no sadarbības partneriem.

Jāņem vērā, ka katrs sistēmas dalībnieks pats nosaka, kādas atlaides sniegt ar šo karti kā karti apkalpot un cik lielas atmaksas veikt un kādos termiņos, kā arī ir atbildīgs par naudas atmaksām. Par jautājumiem, kas saistīti ar citiem sistēmas dalībniekiem un viņu apmaksām, vēlams interesēties www.lyoness.lv. Veikals.lv atbild tikai par tās naudas atgriešanu, kad pirkumi veikti www.veikals.lv

Par pirkumiem Veikals.lv šī karte nodrošinās Jums 2% cash back no kopējās pikuma summas. Veikals.lv esošajiem klientiem, kuri jau noslēguši līgumus ar Veikals.lv un saņem atlaides, pirms kartes saņemšanas jāsazinās ar Veikals.lv un jāvienojas par turpmākajiem atlaižu saņemšanas nosacījumiem. Jāņem vērā, ka visas atlaides var nesummēties. Cash back netiek aprēķināts par oriģinālo kārtridžu un dažādas tehnikas iegādi, kā arī var būt citi izņēmumi. Pirms pasūtījuma veikšanas lūgums precizēt - vai uz konkrēto preci darbosies cash back.

Piesakies savai kartei rakstot uz info@veikals.lv vai zvanot: 200 449 10

Sadarbības partneri, kur iespējams saņemt cashback ar Veikals.lv lojalitātes karti. Saraksts nepārtraukti papildinās, tāpēc pilnu sarakstu lūdzam skatīt šeit: www.lyoness.lv

Maxima
Maxima
maxima.lv
MAXIMA Latvijā ir atzīts par visiemīļotāko zīmolu mazumtirdzniecības kategorijā. Darba sludinājumu portāls „CV-Online“ 2011. gadā pasludināja MAXIMA par vispopulārāko darba devēju.
Benjamins
Benjamins
benjamins.lv
Restorānā Benjamiņš ir četras brīnišķīgas zāles un svinību telpas, kuras joprojām rotā senatnīgās kristāla lustras, kamīni un griestu dekori, kas šīm telpām piešķir elitāru greznību un rada siltu, krāsainu un pozitīvu gaisotni. Restorānu Benjamiņš par vienu no labākajiem Rīgā padara grandiozā ēdamzāle.
Europa City Hotels
Europa City Hotels
groupeuropa.com
Europa City ir triju vai četru zvaigžņu viesnīcas, kuras ir daļa no Latvijas viesnīcu ķēdes „Europa Group Hotels“. Europa City koncepcija ir vērsta uz viesu apkalpošanu — par pieņemamu cenu nodrošinātu tiem lielisku servisu un pieeju centrālajām pilsētas atrašanās vietām.
Baby City
Baby City
Bērnu preču veikali, kuros jūs varat iegādāties visu nepieciešamo no mazuļa piedzimšanas brīža līdz 12.gadiem. Rati, gultas, veļa, apģērbi, apkopes piederumi, sevišķi plašs izklaidējošu, izglītojušu, attīstošu rotaļlietu klāsts.
Cipollino
Cipollino
draugiem.lv/Cipollino
Bērnu preču veikali, kuros jūs varat iegādāties visu nepieciešamo no mazuļa piedzimšanas brīža līdz 12.gadiem. Rati, gultas, veļa, apģērbi, apkopes piederumi, sevišķi plašs izklaidējošu, izglītojušu, attīstošu rotaļlietu klāsts.
Mēness Aptieka
Mēness Aptieka
menessaptieka.lv
Aptieku tīkla „Mēness aptieka“ zīmola īpašnieks ir AS „Sentor Farm aptiekas“, kas iekļaujas vietējā holdingā AS „Repharm“. Aptieku tīkls, apvienojot 177 aptiekas Rīgā un reģionos, ir vadošais nozarē.
Verners DE
Verners DE
vde.lv
Sadzīves tehnikas un mājsaimniecības preču veikalu tīkls „Verners DE“ piedāvā populārāko un pieprasītāko zīmolu sadzīves tehniku, gan jaunu, gan jaunu ar nenozīmīgiem kosmētiskiem defektiem, kas radušies transportēšanas rezultātā, gan mazlietotu, tehniskā kārtībā ar garantiju.
Gjensidige
Gjensidige
gjensidige.lv
Apdrošināšanas akciju sabiedrība Gjensidige Baltic ir Norvēģijas nedzīvības apdrošināšanas kompānijas Gjensidige Forsikring meitas uzņēmums Baltijā, kas piedāvā visus nedzīvības apdrošināšanas veidus.
Metropole
Metropole
optikametropole.lv
Optikas saloni Metropole — plašākais optiku tīkls Latvijas reģionos, kas rūpējas par cilvēku redzi un acu veselību, nodrošinot augstvērtīgu redzes servisu 16 lielākajās Latvijas pilsētās, tostarp Rīgā.
Fero M
Fero M
cermet.lv
SIA „Fero M“ piedāvā transporta pakalpojumus metāllūžņu izvešanai no pasūtītāja teritorijas.
Micabella
Micabella
fb.com/MicabellaBalticLV
100% dabīga dekoratīva kosmētika.
Europa Royale Hotels
Europa Royale Hotels
groupeuropa.com
Europa Royale ir četru zvaigžņu viesnīcas, kuras ir daļa no Latvijas viesnīcu ķēdes „Europa Group Hotels“. Europa City koncepcija ir vērsta uz viesu apkalpošanu — par pieņemamu cenu nodrošinātu tiem lielisku servisu un pieeju centrālajām pilsētas atrašanās vietām.
Outlet Optika
Outlet Optika
outletoptika.lv
Outlet Optika — pirmie un vienīgie optikas outlet Latvijā! Plašs sortiments ar vairāk nekā 1000 kvalitatīviem zīmolu briļļu un saulesbriļļu modeļiem, ko radījuši pasaulē atzīti dizaineri.
Kristiana
Kristiana
kristiana.lv
Kosmētikas un parfimērijas veikali KristiAna saviem klientiem piedāvā plašu parfimērijas un kosmētikas klāstu, un profesionālu speciālistu konsultācijas. Mūsu profesionāļi dalīsies ar jums skaistuma noslēpumos un pratīs ieteikt tieši jums vispiemērotākos aromātus, sejas, ķermeņa vai matu kopšanas produktus.
Čili Pizza
Čili Pizza
cili.lv
„Čili Pizza“ ir plašākais picēriju tīkls Latvijā ar 23 picērijām un piegādes servisu Rīgā, Jūrmalā un Latvijas reģionu lielākajās pilsētās: Liepājā, Daugavpilī, Jelgavā, Ogrē, Valmierā un Siguldā.
Red Cab
Red Cab
redcab.lv
Jau kopš 1948. gada „Rīgas Taksometru parks“ AS piedāvā kvalitatīvus un uzticamus vieglo taksometru pārvadājumus. Jau vairākus gadus esam vadošais uzņēmums savā nozarē — mūsu pakalpojumus izmanto un atzīst par labu esam kā pašmāju, tā ārzemju klienti.
ARS
ARS
ars-med.lv
Medicīnas sabiedrība ARS ir viena no lielākajām Latvijas privātās medicīnas iestādēm, kura piedāvā pilnu pakalpojumu spektru ambulatorajā medicīnā, diagnostikā un zobārstniecībā.
KidZ ONE
KidZ ONE
Twitter
KIDZ ONE — tas ir veikals dzīvespriecīgiem un mūsdienīgiem bērniem un viņu vecākiem. Mēs uzskatām, ka tā ir liela laime un prieks — audzināt bērnus, un ir arī brīnišķīgi augt un izbaudīt bērnību!
K-rauta
K-rauta
k-rauta.lv
K-rauta specializējas kvalitatīvu būvniecības, dārza un saimniecības preču, kā arī darbarīku un iekārtu tirdzniecībā.
Salamander
Salamander
Uzņēmums pārdod augstas kvalitātes plaši pazīstamu zīmolu, piemēram, „SALAMANDER“, „LLOYD“, „CLARKS“, „HÖGL“, „GABOR“, „GEOX“, „PETER KAISER“, „ARA“, „ECCO“, „RIEKER“, „PICARD“, apavus, somas un piederumus.
Step Top
Step Top
Facebook
Šis apavu tirdzniecības tīkls vienmēr piedāvā neparastus, uzmanību piesaistošus apavus un dāvā iespēju ielūkoties augstās modes piedāvājumā. Moderni, izsmalcināti un populāri zīmoli, tostarp „ARMANI JEANS“, „CAMPER“, „DIESEL“, „GUESS“, „MISS SIXTY“, „TOMMY HILFIGER“, „LACOSTE“ un „VAGABOND“, „TAMARIS“.
ZB Shoes
ZB Shoes
„ZB SHOES“ ir viens no lielākajiem un populārākajiem apavu tirdzniecības tīkliem Lietuvā. Veikalu galvenais pamatprincips — modes un skaistuma pieejamība par pieņemamu cenu. Pazīstamākie zīmoli ir „CAPRICE“, „MARCO TOZZI“, „s.OLIVER“, „RIEKER“, „TAMARIS“, „CLARKS“, „GEOX“.
Geox
Geox
geox.com
„GEOX” ir izveidots Itālijā, bet šobrīd tas ir starptautiski plaši pazīstamam zīmols. Visi „GEOX” izstrādājumi lepojas ar Itālijas stilu un tehnoloģijām — tas ir unikāls modes un funkcionalitātes apvienojums. Tā kā „GEOX” ir ļoti veiksmīgs apavu ražošanas jomā, uzņēmums ir ieviesis tā „elpojošo” izstrādājumu koncepciju arī apģērbos (jo īpaši tas attiecas uz jakām un mēteļiem) un sporta apģērbā.
CarRent.lv
CarRent.lv
carrent.lv
CarRent.lv piedāvā ilgtermiņa un īstermiņa auto nomu par cenu, kas pieejama ikvienam. Iznomājam mazās, kompaktās, vidējās klases auto, minivenus, 4x4 un minibusus. Piemērojam plašu atlaižu sistēmu.
Oskars
Oskars
Restorāna Oskars vizītkarte ir tā lieliskā ēdienkarte un izmeklētais vīnu piedāvājums. Restorānā ir 60 sēdvietas, taču, apvienojumā ar Jēkaba Halli, šeit var uzņemt līdz 350 banketa viesus.
Lukoil
Lukoil
lukoil.lv
SIA „LUKoil Baltija R“ ir dinamiska, stabili augoša, mūsdienīga degvielas kompānija. Latvijā „LUKOIL“ tīklā šobrīd strādā 53 degvielas uzpildes stacijas, no kurām 39 stacijas ir aprīkotas ar moduļiem auto gāzes tirdzniecībai un 7 ir automātiskās degvielas uzpildes stacijas.
Sportland
Sportland
sportland.lv
Sportland ir sporta preču mazumtirdzniecības tīkls, kas piedāvā kvalitatīvāko un pasaulē atzītāko sporta preču zīmolu apģērbus, apavus un aksesuārus, kā arī vasaras un ziemas sporta veidu inventāru un tā apkopes servisu.
Gards
Gards
gards.lv
Gards ir Latvijā lielākais makšķernieku piederumu, pneimatisko un gāzes ieroču, pašaizsardzības līdzekļu, tūrisma un aktīvās atpūtas preču veikalu tīkls.
Rīgas futbola skola
Rīgas futbola skola
fkrfs.lv
Šodien Rīgas Futbola skolā trenējas vairāk nekā 450 bērnu. Mēs esam ne tikai viena no lielākajām profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādēm valstī, bet arī futbola klubs, kas ieņem nozīmīgu vietu Latvijas futbola dzīvē.
Komanda
Komanda
komanda-online.lv
Fanu Pasaule SIA — ir sporta preču mazum tirgotājs, kas galveno kārt tirgo preces – Futbolam, Handbolam, volejbolam, džudo, karatē, taekwondo, aikido, džiu džitsu, MMA! Un ir oficiālais Latvijas futbola federācijas partneris un fanu atribūtikas izplatītājs!
Veselības centrs 4
Veselības centrs 4
vc4.lv
SIA Veselības centrs 4 šobrīd ir Latvijā lielākā privātā ambulatorās medicīnas kompānija un atpazīstamākais medicīnas centrs ar tehnoloģiski modernāko aprīkojumu kopumā. VC4 16 filiāles un 6 meitas uzņēmumi piedāvā īpaši kvalitatīvu un daudzveidīgu diagnostiku, diferencētu ārstēšanu un rehabilitāciju katram klientam individuāli.
Minerva
Minerva
Uzņēmums Minerva sagatavo un vada īpašas apmācības, kas precīzi atbilst jūsu personīgajām vai jūsu komandas vēlmēm un vajadzībām. Izbraukuma semināri un mini-retrīti organizācijām.
Dinastija
Dinastija
dynasty.lv
SIA „Dinastija“ ir medicīnas un skaistumkopšanas preču veikalu tīkls un oficiālie pārstāvji Latvijā vairāk nekā 20 pasaulē atzītiem zīmoliem.
Martial Arts Baltic
Martial Arts Baltic
Facebook
Martial Arts Baltic SIA — oficiālais adidas pārstāvis Baltijas valstīs džudo, karatē, taekwondo, džiu džits, aikido, brīvās cīņas, boksa un svarcelšanas sporta veidiem.
Alkebabs
Alkebabs
Facebook
AlKebabā būsiet vienmēr gaidīti ar garšīgiem kebabiem, pieejamām cenām un draudzīgu apkalpošanu. Uz tikšanos!
Muncy
Muncy
muncy.lv
Piedāvājam unikālus 3D gravējumus dzidrinātā optiskā stiklā, kas pielīdzināms kristālam. Pieejami dažādi formas stikli un izmēri. Ir iespēja iegravēt cilvēku portretus, uzņēmuma logotipus, dažāda fonta tekstus un pārējās Jūsu individuālās vēlmes.
Lamifa
Lamifa
Stils. Komforts. Individualitāte.
Coffee Tower
Coffee Tower
coffeetower.lv
„Coffee Tower“ — labākā kafija līdzi ņemšanai.
3A OK
3A OK
Betonēšanas palīgmateriālu vairumtirdzniecība. Skrotis metāla apstrādei.
AboluServiss
AboluServiss
aboluserviss.lv
Jūsu Apple serviss.
ExProSoft
ExProSoft
exprosoft.lv
Mēs piedāvājam: moduļu māju būvniecību, jumta konstruēšanu/atjaunošana, iekšējās apdares un ārejās apdares izveidi. Traktortehnikas pakalpojumus. Lielisks risinājums ātrai un kvalitatīvai celtniecībai.
LATTUR
LATTUR
fly24.lv
LATTUR ir pazīstams individuālo ceļojumu pārdošanas tirgū jau vairāk kā 25 gadus. Un no dienas, kad tika tika dibināta kompānija, mēs uzstādījām galveno mērķi LATTUR darbībā — palīdzēt cilvēkiem realizēt savus sapņus tiecoties pēc ceļojumiem.
Vizuālā diagnostika
Vizuālā diagnostika
vizualadiagnostika.lv
SIA „Vizuālā diagnostika“ piedāvā magnētiskās rezonanses izmeklējumus Rīgā — ar un bez kontrastvielas ievadīšanas, kā arī specifiskus MR izmeklējumus — visa ķermeņa difūzijas MR, MR sirdij, MR prostatai.
I.Paturskas ģimenes veselības centrs
I.Paturskas ģimenes veselības centrs
irena.smartmedical.eu
I.Paturskas ģimenes veselības centrs ir Latvijā respektējamā privātās medicīnas iestāde, kura piedāvā slimību profilakses, ārstēšanas un rehabilitācijas pakalpojumus.
Autodraugiem.lv
Autodraugiem.lv
autodraugiem.lv
Veikals Autodraugiem.lv piedāvā auto rezerves daļas un aksesuārus visām automašīnām. Iespējams veikt pasūtījumu arī interneta veikalā www.autodraugiem.lv — zema cena, ātra piegāde.
Skaistuma studija „Mečers“
Skaistuma studija „Mečers“
Skaistuma studija „Mečers“ piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, lai Jūs varētu izskatīties un justies lieliski. Jūsu ērtībai pieejama filiāle Jūrmalā, sanatorijā Belorusija.
Optikas Centrs un Optika Plus
Optikas Centrs un Optika Plus
optikascentrs.lv
„Optikas Centrs“ un „Optika Plus“ saviem klientiem piedāvā visa veida optisko briļļu izgatavošanu, jaunāko kolekciju briļļu ietvarus un aksesuārus, saulesbrilles stilam un komfortam, kontaktlēcas, kontaktlēcu kopšanas līdzekļus un aksesuārus, redzes pārbaudi, briļļu remontu un kopšanu. Kvalitāte, jaunākās tendences, mode un izdevīgākā cena! Sniedz sev labāko!
LAKLO
LAKLO
Piedāvājam būvniecības pakalpojumus Rīgā un Rīgas rajonā: Privātmāju būvniecība, apdares darbi, flīzēšana, santehnikas ierīkošana, bruģēšana.
Vaga
Vaga
Kopš 1992. gada nodrošinām zemniekus ar lauksaimniecības tehnikas rezerves daļām un apkopes materiāliem, kā arī piedāvājam plašu klāstu saimniecības preču un sadzīves ķīmijas ikvienam.
SC Pludmale
SC Pludmale
pludmale.lv
Sauļošanās centru tīkls „PLUDMALE“ saviem viesiem sniedz labsajūtu, profesionālu konsultāciju, kvalitāti, perfektu iedegumu, higiēnu un vienkārši fantastisku brīdi vienīgi un tikai Jums!
Kafejnīca „Mazā Raganiņa“
Kafejnīca „Mazā Raganiņa“
mazaraganina.lv
Kafejnīca „Mazā Raganiņa“ piedāvā dažādus ēdienus,sākot no parastās soļankas līdz zilās haizivs steikam. Otrā stāva banketu zālē klājam galdus viesībām un bēru mielastiem. Zālē varam uzņemt līdz 70 cilvēkiem.
Central Parkhostel
Central Parkhostel
centralparkhostel.lv
Hostelis Rīgas centrā ar auto novietošanu pagalmā.
Gvardex apsardze
Gvardex apsardze
gvardex.lv
Ar gādību par Jūsu drošību. Jūsu ģimenes un īpašuma drošībai mēs nodrošinām pilna servisa apsardzes pakalpojumus — apsardzes sistēmas izvēli, uzstādīšanu un apkalpošanu.
Memory Water
Memory Water
memorywater.lv
Memory Water — ar strukturēšanas tehnoloģiju apstrādāts ūdens. Pasaules līmeņa zinātnieki veikuši pētījumus par Memory Water. Memory Water veic ūdens piegādi Rīgā, Jūrmalā, Babītē, Piņķos, Jelgavā.
Datoru Doktorāts
Datoru Doktorāts
datorudoktorats.lv
„Datoru Doktorāts“ — visa veida datortehnikas tirdzniecība un remonts, portatīvo datoru displeju maiņa, lāzerprinteru kasetņu uzpilde un atjaunošana, programmatūras uzstādīšana.
Tavs komforts
Tavs komforts
SIA GI Plus piedāvā Jums dažādas iespējas, lai mājas dzīve kļūtu skaistāka, vieglāka un mājīgāka.
VeloAtlaides.lv
VeloAtlaides.lv
veloatlaides.lv
VeloAtlaides.lv ir velosipēdu veikals un veloserviss. Piedāvājam vairāku Eiropas brendu velosipēdus, rezerves daļas un aksesuārus, preces cīņu sportam un ūdenssportam.
Alazanskaja Dolina
Alazanskaja Dolina
Īstos gruzīnu virtuves gardumus iespējams nobaudīt arī Rīgā, Pļavniekos, šašliku sētā «Alazanskaja Dolina»!
Capital
Capital
SIA „Datoru Tehnoloģijas Centrs“ veikalā „Capital“ piedāvā iegādāties datorus un biroja tehniku, nodrošina datoru un tehnikas servisu un apmācību. Uzņēmums nodarbojas arī ar veselības aparātu „CEM-TECH“ tirdzniecību.
Svētku fabrika
Svētku fabrika
svetkufabrika.lv
Mākslīgo ziedu vainagi. Ikdienai, svētkiem, kāzām, kristībām, dejošanai.
Stilist.lv
Stilist.lv
stilist.lv
Anna Bagdasarjan savā piedāvājumu klāstā ir iekļāvusi gan stilistiem raksturīgos pakalpojumus — garderobes analīze, kopīgs šopings, pilnīgas pārvērtības u.c., gan arī savu klientu izglītošanu, organizējot dažādus seminārus un meistarklases, kurās katrs var atrast kaut ko sev interesantu un noderīgu. Viņa strādā individuāli ar katru klientu, vadoties pēc viņa vēlmēm, izskata un, protams, finansiālajām iespējām.
LGcosmetology
LGcosmetology
Skaistuma centrs „LGcosmetology“ specializējas augstākās klases efektīvākās un modernākās skaistumkopšanas procedūrās, kas paredzētas gan sievietēm, gan vīriešiem. Laipna attieksme, plašs pakalpojumu klāsts un mājīga atmosfēra — tā ir īsta skaistuma pasaule. Tāpat Jūs pārsteigs cenu klāsts. Arī cenšamies Jums piedāvāt vērtīgākos padomus gan sejas ādas kopšanas, gan veselības nozarē, kas ir neatdalāma no ādas veselības.
4durvis
4durvis
4durvis.lv
Būvniecības pakalpojumi, koka paneļu māju izgatavošana un uzstādīšana, labiekārtošana, kā arī būvmateriālu tirdzniecība (kokmateriāli, siltumizolācijas materiāli).
Twister
Twister
twister.lv
Uzņēmums SIA Twister palīdzēs Jums piemeklēt nepieciešamo nekustamo īpašumu Jūsu vajadzībām Rīgas centrā.
Alumax Group
Alumax Group
alumax.lv
Alumīnija, PVC logu, kā arī stikla konstrukciju izgatavošana un montāža.
Jelgavas Riepu Centrs
Jelgavas Riepu Centrs
jelgavarc.lv
Uzņēmums SIA Jelgava RC jau vairāk nekā 10 gadus nodarbojas ar mazlietotu un jaunu autoriepu tirdzniecību, montāžu un riepu remontu. Noliktavā ir pieejami riepu izmēri no 13 collu līdz pat 21 collai.
Premier
Premier
premierbaltic.eu
Mēs piedāvājam vairāk kā 100 Premier produktus, kas veido pilnīgu unikālu klāstu augsti kvalitatīviem ādas, matu un ķermeņa kopšanas līdzekļiem.
Rīgas Koučinga Skola
Rīgas Koučinga Skola
erickson.lv
Rīgas Koučinga Skola ir vide, kur jūs varat atrast tieši jums vispiemērotākos instrumentus, kurus viegli izmanotot risinājumu atrašanai, un atklāt veidus, kā būt efektīviem pārmaiņu procesā. Kopš 2009.gada Rīgas koučinga skola ir Erickson Coaching International (ECI) oficiālais pārstāvis Latvijā un piedāvā koučinga apmācības un ar koučingu saistītus pakalpojumus.
Lux
Lux
luxlatvija.lv
Sia Lux Riga pārstāv šveices kompāniju Lux International, kura ir viena no vadošām kompānijām pasaulē uzkopšanas tehnikas ražošanas nozarē. Iegūsti tīru un labvēlīgu vidi savā mājā.
Hotel Jūrmala Spa
Hotel Jūrmala Spa
hoteljurmala.com
Hotel Jūrmala Spa atrodas pašā Jūrmalas centrā — Jomas ielā. Vieta, kur baudīt neaizmirstamu atpūtu, aizbēgt no ikdienas stresa un burzmas, gūt iedvesmu jaunām idejām.
Yakuza
Yakuza
yakuza.lv
Yakuza Sushi & Asian Fusion ir Āzijas un itāļu virtuves restorāns ar plašu ēdienu izvēli. Ļoti pieredzējušais suši šefpavārs garantē nevainojamu suši kvalitāti un svaigumu, bet citi ēdieni ļauj jums novērtēt dažādu Āzijas valstu virtuvju daudzveidību un pievilcību.
Dems
Dems
SIA „DEMS“ piedāvā: antenas un to uzstādīšana; aizsargierīces, sistēmas, videonovērošana; datortehnikas tirdzniecība; interneta pakalpojumi; sadzīves tehnikas tirdzniecība; sadzīves tehnikas labošana.
Viesnīca ROJUPE
Viesnīca ROJUPE
rojupe.lv
Art & SPA Hotel Rojupe atrodas skaistā vietā - Rude, Rojas novadā. Piedāvājam brokastis, SPA kompleksa apmeklējumu, Turku un Somu pirtis, bezmaksas autostavvietu un bezmaksas WiFi. Telšu vietas un treileru stāvvietas.
City GuideCard
City GuideCard
cgcard.eu
CGCard ir vienīgā karte, kura ir jums vajadzīga, lai veiktu pirkumus par īpaši izdevīgām cenām. Tā ietilpst sistēmā Lyoness — pasaulē lielākajā lojalitātes sistēmā un pasaules pircēju apvienībā.
Green Island
Green Island
greenisland.lv
Piedāvājam veselības procedūras, Pirtnieka pakalpojumus, Masāžu, Telpu īri.Japāņu pirts „Offuro“.
Tik Tak
Tik Tak
tiktak.lv
Tik TAK ir mūsdienīgs bistro, kas klientiem garantē veselīgi gatavotu maltīti, ātru apkalpošanu un pareizo laiku, lai baudītu izcilu kafiju un dažādus ēdienus, kurus kombinējot var iegūt neskaitāmas pusdienu un brokastu maltītes variācijas.
Addent
Addent
Skaisti, veseli un sakārtoti zobi ir vērtīgs ieguldījums ilgtspējīgā cilvēka veselībā. Zobārstniecībā „Addent“ labāko rezultātu nodrošina zobārsts sadarbībā ar zobu tehniķi un higiēnistu.
Lumina Learning Baltic
Lumina Learning Baltic
luminalearning.com
Lumina Learning, rūpējoties par organizāciju efektivitāti, izstrādā inovatīvus personības novērtēšanas un attīstības instrumentus, kā arī piedāvā pielāgotas treniņu programmas, kas palīdz organizācijām atklāt savu darbinieku individualitāti un potenciālu, tādejādi paaugstinot darbinieku iesaistīšanos un uzlabojot iekšējo komunikāciju un sadarbību gan komandā, gan arī ar klientiem.
Crocs
Crocs
crocs.eu
Mūsu klienti dievina Crocs, jo Crocs produkti ir krāsaini, ērti un patīkami. Crocs nav tikai apavu uzņēmums. Pašlaik mūsu klāstā ietilpst vairāk kā 150 modeļu par izdevīgu cenu. Turklāt papildus mūsu ikdienas apavu klāstam mēs piedāvājam arī Jibbitz amuletus, Crocs Work preces un Crocs RX Medical preces.
eBay
eBay
ebay.com
eBay ir radījis revolūciju mazumtirdzniecības nozarē un bijis viens no pirmajiem, kas padarīja pirkšanu un pārdošanu internetā tik populāru. Tiešsaistes tirdzniecības platformas atklāšana ASV 1995.gada septembrī atvēra cilvēkiem visā pasaulē jaunu iespēju iegādāties un pārdot gandrīz jebkuru preci.
HOTEL INFO
HOTEL INFO
hotel.info
Ar HOTEL INFO Jūs visātrāk nonāksit vēlamajā viesnīcā!
eBooks.com
eBooks.com
ebooks.com
eBooks.com is the web's most popular digital book store with the largest range of contemporary ebooks from the world's leading publishers.
Otel.com
Otel.com
otel.com
Otel.com ir vadošais ceļojumu izplatītājs, kas specializējas biznesa un atpūtas ceļotāju reģistrēšanā viesnīcās ar atlaidēm.
Discount Watch Store
Discount Watch Store
discountwatchstore.com
Discount Watch Store was found in November 2002. We started with just Invicta watches. Currently we carry over 3500 styles of watches from over 65 watch brands including Bulova watches, Invicta watches, Citizen watches, Orient watches, Luminox watches, Seiko watches, Movado watches, Omega watches, Swiss Legend watches, Jacques Lemans watches and Tag Heuer watches.
YOOX.COM
YOOX.COM
yoox.com
yoox.com, established in 2000, is the world’s leading online lifestyle store for fashion, design and art. Thanks to long-standing direct relationships with designers, manufacturers and official retailers worldwide, yoox.com offers a never-ending selection of products.
Booking.com
Booking.com
booking.com
Established in 1996, Booking.com B.V. guarantees the best prices for any type of property, from small, family-run bed and breakfasts to executive apartments and five-star luxury suites.
AliExpress
AliExpress
aliexpress.com
AliExpress.com is a popular global consumer marketplace. We now feature more than 100 million products supplied by more than 200 000 Chinese exporters and manufacturers.