Kāpēc izdevīgāk?

Logo  Preču sortiments gan izvēles, gan cenu grupu ziņā ietver sevī visu biroja dzīvei nepieciešamo - biroja darbam, tehnikai un arī sadzīvei. Šeit atradīsiet sev piemērotas un ļoti noderīgas lietas. Biroja specifika mēdz būt reprezentatīva, tāpēc mēs piedāvājam pazīstamu zīmolu traukus un citas mazāk ierastas preces.


Logo  Cenu politika Mēs orientējamies uz ilgtermiņa sadarbību ar saviem klientiem, līdz ar to cenas Veikala pircējam iespējami izdevīgas un konkurētspējīgas. Atlaižu sistēma uzsākas ar Jūsu pirmo pirkumu - tas padarīs cenas vēl tīkamākas.


Logo  Klientu apkalpošanas serviss ir profesionāli apmācīti, sortimentu pārzinoši cilvēki, kuri palīdzēs Jums risināt visus neskaidros jautājumus, kā arī izvēlēties Jums nepieciešamo preci. Un, ja meklēto atrast neizdosies, klientu serviss ieteiks, kur to izdarīt visērtāk vai pat paveiks to Jūsu vietā.


Logo  Ērta iepirkšanās, ko nodrošina īpaši izstrādāta un uz klientu vērsta iepirkumu sistēma. Tā sniedz Jums iespēju apskatīt iepirkumu vēsturi, izdarīt vienlaicīgu-kolektīvo pasūtījumu, aprēķināt ietaupījumu, kā arī ērti pievienot izvēlētās preces iepirkumu grozam.


Logo  Office Angels tehniskais dienests ir printeru, kārtridžu un IT serviss, kas vienmēr būs gatavi Jums palīdzēt tehnisku jautājumu risināšanā, tostarp nodrošinot patīkami lētu Jūsu biroja printeru un kārtridžu lietošanu ikdienā.Cerībā uz veiksmīgu sadarbību, Jūsu Veikals.lv