Mans konts

Mans konts

Ikvienam Veikals.lv klientam tiek piedāvāta iespēja reģistrēt savu personīgo kontu www.veikals.lv. Iespējas un ieguvumi, ko sniedz reģistrēta lietotāja peronīgais konts, aprakstītas zemāk. Mēs ceram, ka konta funkcionālās iespējas krietni atvieglos Jūsu darbības pirkumu veikšanā, kā arī taupīs laiku un nervus.

Pēc konta reģistrācijas Jūs varēsiet lietot visas zemāk uzskaitītās priekšrocības, funkcijām izmantojot pogu Mans Konts.

Personīgā konta lietotāja priekšrocības un ieguvumi

1. Pirkumu uzkrātā atlaide

Atlaide, kas veidojas pateicoties Jūsu veikto pirkumu apjomiem (uzkrātā atlaide) tiek piemērota lielākajai daļai Veikals.lv sortimenta. Katrs jauns pirkums palielina atlaides apjomu. Piemēram, pateicoties sadarbības vēsturei, Jums ir iespēja papildus citām atlaidēm, uzkrāt 10% atlaidi kārtridžu uzpildei vai ziedu iegādei. Iegādājoties papīru, kancelejas preces utt, Jūsu atlaide pieaugs līdz 5%. Vairāk par Veikals.lv atlaižu sistēmu lasiet šeit.

2. Iepriekš veikto pirkumu atkārtošana

Jūsu pirkumu saturs bieži var atkārtoties un, ja tas tā ir, nav nepieciešams katru reizi meklēt katalogā tās pašas preces. Sava konta sadaļā „Pirkumu arhīvs“ Jūs atradīsiet iepriekšējos pirkumus un viss, kas jāizdara, ir tikai tie jānokopē pilnībā vai daļēji, ievietojot pirkumu groziņā atkārtoti. Pat ja preču daudzums ir atšķirīgs, sistēma Jums piedāvās veikt nepieciešamās izmaiņas.

3. Kolektīvā pasūtījuma funkcija

Izplatīta ir situācija, kad daudziem kolēģiem vienlaicīgi izvēloties biroja preces, process ievelkas. Preču saraksti, katalogu numuri u.tml. nu paliek vēsturē. Ja vēlaties veikt pasūtījumu kopā ar saviem kolēģiem un piedāvāt tiem izvēles iespējas, Jums tikai jāatrod sadaļu Kolektīvais pasūtījums un jāizsūta darbabiedriem uzaicinājumu piedalīties iepirkuma procedūrā. Jūsu kolēģi individuāli (to iespējams darīt vienlaicīgi neierobežotam lietotāju skaitam) izvēlas sev nepieciešamās preces un „pērk“ tās ievietojot groziņā. Katra kolēģa pirkumi atspoguļojas Jūsu izveidotajā Kolektīvā pasūtījuma formā. Jums ir iespēja to apstiprināt, mainīt un rediģēt. Tikai pēc Jūsu apstiprinājuma un Kolektīvā pasūtījuma akcepta, tas tiek uzskatīts par pieņemtu.

Saņemot pasūtījumu, lai atvieglotu uzskaiti un lietvedību, Jums tiks piegādāts preču sortimenta saraksts ar adresātu uzskaitījumu.

Tā kā šī ir pilnīgi jauna funkcija e-komercijas veikaliem, iesakām sīkāku lietošanas pamācību saņemt mūsu Klientu servisā.

4. Pirkumu arhīvs

Funkcija Pirkumu arhīvs sniedz iespēju Jums pārbaudīt pirkumus, ko esat veikuši Veikals.lv ilgstošā laika periodā.

5. Pasūtījuma formas automātiska veidošana

Ja esat reģistējis savu personīgo kontu, Jūsu dati tiks uzglabāti sistēmā un veicot jaunus pirkumus, visa nepieciešamā informācija (uzņēmuma nosaukums, VRN, piegādes adrese utt.) automātiski tiks ievadīta Jūsu personīgajā kontā. Protams, šo informāciju Jūs varēsiet mainīt, taču to varēs veikt tikai reģistrēti lietotāji.

Reģistrēt savu personīgo rēķinu Jūs variet:

  1. Neatkarīgi no tā, vai veicat pirkumu, vai nē.
  2. Pirkuma veikšanas procesā.

Abos gadījumos uz norādīto e-pasta adresi automātiski tiks nosūtīts ziņojums ar Jūsu norādītajiem konta datiem. Reģistrācijas apstiprināšanai Jums atliks izmantot saiti, ko saturēs ziņojums, un Jūsu personīgais konts tiks aktivizēts.

Lai iekļūtu sava personīgā konta sadaļā, Jums jāizmanto Ieeja klientiem:

- Reģistrējoties kā Veikals.lv klients, Jūs norādiet savu e-pasta adresi un tā automātiski kļūst par Jūsu Lietotāja vārdu (login).
- Ieejas paroli Jūs izvēlieties reģistrācijas brīdī. Tā ir unikāla un mēģiniet to neaizmirst. Ja tomēr Jums gadās to piemirst, šeit Jūs atradīsiet atgādinājumu. Paroles nomaiņa ir iespējama tikai personīgajā kontā.